فراموش کردم
رتبه کلی: 274


درباره من
?
مهدی  (goodboy423 )    

دختران محافظ سرهنگ قزافی(*+*+*عکس*+*+*)

درج شده در تاریخ ۸۹/۱۲/۲۸ ساعت 18:31 بازدید کل: 4081 بازدید امروز: 1 0 می‌پسندم  
 
سرهنگ «معمر قذافی»، دیکتاتور لیبی را همواره بیش از صد زن همراهی می کنند که بیشتر آنان محافظان شخصی وی هستند، ولی به تازگی اخبار و اطلاعاتی جدید درباره این مسأله در برخی سایت های کشور لیبی منتشر شده و اسرار این زنان را فاش کرده است.

گفته می شود چهار زنی که همیشه پشت سر «قذافی» ایستاده اند، مانند دیگر محافظان وی، یونیفرم نظامی بر تن می کنند، اما حقیقت این است که آنان پرستار هستند.
آنها دوره های پرستاری و امداد رسانی را گذرانده اند تا در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی برای دیکتاتور لیبی، به داد او برسند و مشکل وی را برطرف کنند؛ البته آنها کارهای شخصی وی را نیز انجام می دهند.


 

براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.

 
اما از شروطی که «قذافی» برای این چهار پرستار و صد محافظ خود قرار داده، این است که هیچ کدام از آنان تا هنگامی که او را همراهی می کنند، حق ازدواج ندارند. آنان یاد گرفته اند که باید همه عمر خود را برای حفظ جان «قذافی» بگذرانند.
هیچ یک از آنها حق گفت وگوی رسانه ای یا فاش کردن اطلاعات محرمانه آقای دیکتاتور را ندارند.


 

سایت «ویکی لیکس» نیز به تازگی در گزارشی نوشت: «معمر قذافی» یک پرستار اوکراینی به نام «جالینا کولوتنیتسکا» نیز همیشه همراه خود دارد.
بررسی های انجام شده نشان می دهد آقای «قذافی» به او علاقه مند بوده و همین امر باعث شده او را همواره با خود همراه کند.
دیکتاتور لیبی حتی در سفرهای بین المللی خود، پرستارانش را همراهش می برد.
آنان از کوچکترین مسائل زندگی «قذافی» آگاهند.


 


 
گفته می شود، دیکتاتور لیبی به اندازه ای به پرستاران خود علاقه دارد که در یکی از سفرهای بین المللی خود به کشور پرتغال ـ که قرار بود پس از آن برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل به ایالات متحده آمریکا برود ـ وقتی به دلایل اداری ویزای یکی از این پرستاران صادر نشده بود، ساعاتی بعد، «قذافی» هواپیمای شخصی خود را از پرتغال به لیبی فرستاد تا آن پرستار را پیش خود بیاورد.

همچنین برخی رسانه ها در گذشته نوشتند که گروه محافظان قذافی، چهارصد نفر دخترند که این دختران در گروه های چهل نفری، حراست از جان رهبر لیبی را بر عهده دارند و لحظه ای از او غافل نمی شوند.


 


 
در گزارش یک روزنامه مصری به لباس این محافظان هم اشاره شده است: «آنها هیچ گاه مانند محافظان مرد با لباس شخصی ظاهر نمی شوند.
همیشه لباس نظامی به تن دارند و این لباس از بهترین پارچه های موجود دوخته شده است.
آنها پس از گذراندن امتحان های سخت برگزیده می شوند و تا وقتی در خدمت قذافی هستند، اجازه ازدواج ندارند.»


 


 
لباس این دخترها بیش از چهار هزار دلار ارزش دارد و این، شامل پوتین هم می شود. دوخت این پوتین ها، به گونه ای است که پای آنها را به هیچ عنوان اذیت نکند و در یک کلام، زمختی در طراحی و تولید لباس این محافظان جایی ندارد.
وقتی یک دختر ساعت کارش تمام می شود، باید در حالت آماده باش بباشد، چرا که قذافی هر لحظه، ممکن است دلش برای یک محافظ به خصوص تنگ شود و بخواهد او را ببیند!


 


 

پایگاه های خبری لیبی در ادامه مطلب خود افزودند: «معمر قذافی» تک تک محافظان و پرستاران خود را شخصا از دانشکده ای که برای آموزش محافظان و پرستاران تأسیس کرده، انتخاب می کند و پیش از استخدام رسمی آنان، مجبورشان کرده که سوگند یاد کنند که تا آخر عمر به او وفادار بمانند و از همین روی، حق ازدواج ندارند.


 


 

این پایگاه های خبری در پایان مطلب خود نوشتند: تنها دختر دیکتاتور لیبی «عایشه» نام دارد.
او به خاطر تک دختر بودن به شدت مورد علاقه پدر است و همین امر موجب شده که «قذافی» همه محافظان شخصی خود را همنام با او بنامد.
او محافظان خود را «عایشه اول»، «عایشه دوم»، «عایشه سوم» و غیره نامیده است.
براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.


براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.
براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.


براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.
براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.


براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.
براي مشاهده ي تصوير واقعي اينجا كليك كنيد.

 
آبگول(jelf )
۸۹/۱۲/۲۹ - 10:58
@-)%%-B-)
آوا آذین(friend )
۹۰/۰۱/۰۲ - 18:21
(*)(*)(*)(*)(*)
فراز جباری(GoodLooking )
۹۰/۰۱/۰۴ - 18:23
:-))
eyval sarhang karesh doroste
آرهان دنیز(yakamoz )
۹۰/۰۱/۲۴ - 13:16
mamnun
مسعود(kami-joon )
۹۰/۰۲/۰۶ - 12:19
چه خوش سلیقه3:-O
*ترانه*(meygol )
۹۰/۰۲/۰۸ - 23:27
fek nemikoni in matlabet ba matlabe darj shode too gesmate darbareye manet taaroz dare shazde?
مهدی (goodboy423 )
۹۰/۰۲/۰۹ - 16:22
kojashh taaroz dareh?
مهرداد. مهرانفر(sherviin )
۹۰/۰۲/۱۰ - 13:39
=Dchox
کیان ایرانی(kiiana )
۹۰/۰۲/۱۱ - 23:29
انگاري اين برلوسكوني شيطونهم از محافظ قذافي خوشش اومده:-))
من همانم که می اندیشم(asad2 )
۹۰/۰۲/۳۱ - 13:49
fatalishahe dgr
حمید ایرونی(hlio )
۹۰/۰۷/۰۴ - 11:28
چه خوش اشتهایی سرهنگ!!!


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
آهنگ جدید و شنیدنی میلاد توغان بنام "هدفون" .( پیشنهاد میکنم از دست ندید) . میــــم مثل مــــادر ...یارب روا مدار که......قابل توجه دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارجویان و شاغلینتو رو خدا کمک کنیددر امام زاده اسماعیل میانه چه میگذرد؟؟؟پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارندمنـ دختـرمــ ....جدیدترین حادثه آفرینی توسط دانش آموزان دبیرستانی میانه!!!!(فالوده)ثبت کد رهگیری برای اجاره نامه و مبایعه نامه
کاربران آنلاین
Se7en ترکمانچای .................................................. IIITricking III مینافتحی _ I3rökƏn giRL _ پسرخاله (_یاغی_) ولنتاین نصیری» GhoSTRideR محسن قره داغی علی.. زمانی حسین آقاجانی ساناز اصغری میثم عبداللهی علی میکائیلی جهان(Max Pen) mAhYAr a__L__O__n__E(عاشقی تعطیل) مریم سجادی فرشاد برادران74 amirreza 0 بی تانم مسعودسالم مهربانی های بکر علیرضا- قره داغی aref imani من منم -l_WolF _l- رضا زمانی. ضد دختر سیمای زندگی. علیرضا777 دانیال. امیرزمانی*** دختر تهنا چاپ محسن (تایپ رایگان) خائن بدجوری تغاس پس میدی علی*محمدی امیرمهدی22 بیژن پور Homay Mastan.همای مستان نویدوحسین عاشقی..... navidmahigir امیرعلی1 میگمیگ _.cTrl W._ دختر ناز فروشگاه لاوین ... TaK DeL پیرایش دنیز حامد - قره داغی چشمان بارانی نیما 16ساله امیر طاها محسنی محسنی4 مهدیه 68* پسر غمگین ساناز کمالی Mohammad*Reza باران * امیری نیوشا بیگی شاهین . . . پرواز را به خاطر بسپار ... سعید سلیمی1373 آرام... __.ı I.I ı.__ Original Old Binam ممول کوچولو آژانس غزال واقع در میدان آزادی I._.__Şokut Öghyanuş__._.I lililil___A BRAIN GONE___lilililil محراب 007 pouyakagan ناز**نین آرام آرمیده * ...Senin Gibi Birisi بهنام سلطانی سعید.آقاپور *رامین داودی*

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است